Vítejte na stránkách reklamní společnosti REDAP Zlín s.r.o. se sídlem v Zádveřicích u Vizovic.

Už od vzniku společnosti v roce 1992 se zaměřujeme na tamponový potisk. Jedná se o tisk silikonovými tampony různých tvarů a velikostí na 3D objekty. Tato technologie se používá pro tisk na reklamní a propagační předměty, na výrobky pro automobilový průmysl, oblečení, elektroniku, elektrické spotřebiče, zdravotnictví, sportovní potřeby a hračky. Díky tvarové přizpůsobivosti tamponu je možné přenést obrázek z roviny na povrch prakticky jakéhokoliv tvaru (tj. plochý, válcový, kulový, textura, konkávní povrch, vypouklý povrch).

Kromě nabídky a výroby reklamních a dárkových propagačních předmětů jsme v dalších letech pořídili rotační sítotisk pro potisk válcových předmětů a to především na hrnky a sklenice. Lze tisknout také na kónické a méně pravidelné tvary, vždy je potřeba konzultovat vhodnost technologie podle dodaného vzorku. Dobrý výsledek potisku závisí především na kvalitě povrchu a pravidelnosti válcovitého tvaru.

Nedávno jsme rozšířili nabídku o tisk na textil, jedná se o transferový tisk jednak nažehlovacími foliemi nebo barevný transfer ze speciálních folií, které se barvně potisknou na určitý formát (nejčastěji A5 – A3) a na ně se nanese lepidlo. Takto se folie nažehlí na textil. Transfer je vhodný pro potisk oděvů, tašek, batohů, pytlíků, plátěných tenisek, kšiltovek, a mnoho jiných. Další možností je sublimace na světlé polyesterové tkaniny a jejich směsi.
 

Mimo tisk nabízíme výrobu razítek a to samonamáčecích strojků COLOP nebo s dřevěnou ručkou.

 

 


webdesign: www.jw.cz